• I KOLEJKA

    13 WRZEŚNIA ( SOBOTA)

    16,00 WILD BOYS – FUZ OSTROWY

    17,00 KOL BIS – NORWID

    18,00 POLSKI BANK SPÓLDZIELCZY – DROGOSZEWO

    14 WRZEŚNIA ( NIEDZIELA )

    16,00 OGRÓDKI – SKUSZEW

    17,00 SOMIANKA – WIDELEC WYSZKÓW

    II KOLEJKA

    20 WRZEŚNIA ( SOBOTA)

    16,00 SOMIANKA – FUZ OSTROWY

    17,00 POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY – WIDELEC WYSZKÓW

    18,00 3 MAJA – DROGOSZEWO

    21 WRZEŚNIA ( NIEDZIELA )

    16,00 OGRÓDKI – WILD BOYS

    17,00 KOL BIS – SKUSZEW

    III KOLEJKA

    27 WRZEŚNIA ( SOBOTA )

    18,00 POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY – FUZ OSTROWY

    19,00 SOMIANKA – OGRÓDKI

    28 WRZEŚNIA ( NIEDZIELA )

    16,00 KOL BIS – WILD BOYS

    17,00 DROGOSZEWO – WIDELEC WYSZKÓW

    18,00 3 MAJA – NORWID

    IV KOLEJKA

    4 PAŹDZIERNIKA ( SOBOTA)

    16,00 DROGOSZEWO – FUZ OSTROWY

    17,00 KOL BIS – SOMIANKA

    18,00 3 MAJA – WIDELEC WYSZKÓW

    5 PAŹDZIERNIKA ( NIEDZIELA )

    16,00 POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY – OGRÓDKI

    17,00 NORWID – SKUSZEW

    V KOLEJKA

    11 PAŹDZIERNIKA ( SOBOTA)

    18,00 WIDELEC WYSZKÓW – FUZ OSTROWY

    19,00 3 MAJA – SKUSZEW

    12 PAŹDZIERNIKA ( NIEDZIELA )

    16,00 NORWID – WILD BOYS

    17,00 POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY – KOL BIS

    18,00 DROGOSZEWO – OGRÓDKI

    VI KOLEJKA

    18 PAŹDZIERNIKA ( SOBOTA )

    16,00 3 MAJA – FUZ OSTROWY

    17,00 DROGOSZEWO – KOL BIS

    18,00 NORWID – SOMIANKA

    19,00 SKUSZEW – WILD BOYS

    20,00 WIDELEC WYSZKÓW – OGRÓDKI

    VII KOLEJKA

    19 PAŹDZIERNIKA ( NIEDZIELA )

    15,00 NORWID – POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

    16,00 WIDELEC WYSZKÓW – KOL BIS

    17,00 FUZ OSTROWY – OGRÓDKI

    18,00 3 MAJA – WILD BOYS

    19,00 SKUSZEW – SOMIANKA

    VIII KOLEJKA

    25 PAŹDZIERNIKA ( SOBOTA)

    18,00 3 MAJA – OGRÓDKI

    19,00 FUZ OSTROWY – KOL BIS

    26 PAŹDZIERNIKA ( NIEDZIELA )

    16,00 WILD BOYS – SOMIANKA

    17,00 NORWID – DROGOSZEWO

    18,00 SKUSZEW – POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

    IX KOLEJKA

    8 LISTOPADA ( SOBOTA)

    16,00 3 MAJA – SOMIANKA

    17,00 OGRÓDKI – KOL BIS

    18,00 WILD BOYS – POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

    19,00 SKUSZEW – DROGOSZEWO

    20,00 WIDELEC WYSZKÓW – NORWID

    X KOLEJKA

    9 LISTOPADA ( NIEDZIELA )

    15,00 WILD BOYS – DROGOSZEWO

    16,00 FUZ OSTROWY – NORWID

    17,00 POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY – SOMIANKA

    18,00 SKUSZEW – WIDELEC WYSZKÓW

    19,00 3 MAJA – KOL BIS

    XI KOLEJKA

    15 LISTOPADA ( SOBOTA)

    16,00 SOMIANKA – DROGOSZEWO

    17,00 WILD BOYS – WIDELEC WYSZKÓW

    18,00 3 MAJA – POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

    19,00 OGRÓDKI – NORWID

    20,00 FUZ OSTROWY – SKUSZEW

    GODZ. 21,10 WRĘCZENIE NAGRÓD REGULAMINOWYCH , ZAKOŃCZENIE LIGI.

    Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Photostream